Перейти до основного вмісту

ЦІКАВЕ ТА КОРИСНЕ ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ

                                                             Шановні колеги! 


    Пропоную вашій увазі  методичні рекомендації для педагогів дошкільних навчальних закладів "АГРЕСІЯ. АНЕКСІЯ. КОНФЛІКТ  СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНА ТА ПСИХОЛОГІЧНА ВІДПОВІДЬ НА ВИКЛИКИ ДЛЯ ДІТЕЙ".

    Методичні рекомендації розраховані переважно на працівників дошкільних навчальних закладів (вихователів, психологів, соціальних педагогів, методистів, адміністрацію), тренерів, батьків, студентів вищих навчальних закладів педагогічного, психологічного та соціального профілю, фахівців громадських організацій і широкого кола громадськості.

Ми всі хочемо та прагнемо миру, тож його потрібно не просто очікувати, а будувати. Будувати своєю роботою, поведінкою, ставленням до оточуючих, колег, близьких, до сім’ї та дітей. Тільки нашими спільними зусиллями ми зможемо його досягти! І хай цей навчальний посібник буде ще однією краплиною, кроком, зусиллям на шляху досягнення миру в Україні.

Послання на посібник: https://drive.google.com/file/d/0B6-31SVI3k3dTzRxWHJVbWdlRlU/view?resourcekey=0-xC7G7yk_c_VjP9jiIHrkpg

Що таке професійне  вигорання? 

Під синдромом професійного вигорання розуміють емоційне виснаження та спустошення, спричинене власною роботою. Він розвивається на тлі хронічного стресу, призводить до виснаження емоційно – енергетичних і особистісних ресурсів людини. Синдром професійного вигорання – це небезпечне професійне захворювання тих, хто працює з людьми: педагогів, лікарів, соціальних працівників, психологів.

Професія педагога вирізняється тим, що є безумовне спілкування з дітьми. Освітня діяльність не має фіксованого обсягу і загальноприйнятих критеріїв оцінки результативності, але потребує творчості, активного функціонування свідомості, постійної роботи над собою, удосконалення та поповнення знань, що часто призводить до емоційного перенапруження.

Ресурс Освіторія пропонує перевірити чи заряджена у нас "батарейка" за допомогою простого тесту: 

https://osvitoria.media/experience/test-perevirte-naskilky-zaryadzheni-vashi-batarejky/

Якщо маємо недостаньо сил, то можна виконати насутпні рекомендації для покращення ситуації:




Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Нейрогімнастика

  Нейрогімнастика  – це прості та приємні рухи для забезпечення гарної  роботи мозку. Ці вправи добре впливають на  розумову діяльність, допомагають полегшити навчання, засвоєнню різноманітних навичок, активізують розумову працездатність, стійкість уваги, а також сприяють цілісному розвитку мозку, синхронізації роботи півкуль. Нейрогімнастика активує природні механізми роботи мозку за допомогою фізичних вправ та розвиває взаємодію тіла та інтелекту. Під впливом  нейрогімнастики  відбуваються позитивні структурні зміни – удосконалюється мозкова  функція регулювання та контролю, зокрема, самоконтролю, розвиваються рухливість, рівновага  та пластичність нервових процесів.

Що робити під час Covid - 19