Перейти до основного вмісту

ЦІКАВЕ ТА КОРИСНЕ ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ

                                                             Шановні колеги! 


    Пропоную вашій увазі  методичні рекомендації для педагогів дошкільних навчальних закладів "АГРЕСІЯ. АНЕКСІЯ. КОНФЛІКТ  СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНА ТА ПСИХОЛОГІЧНА ВІДПОВІДЬ НА ВИКЛИКИ ДЛЯ ДІТЕЙ".

    Методичні рекомендації розраховані переважно на працівників дошкільних навчальних закладів (вихователів, психологів, соціальних педагогів, методистів, адміністрацію), тренерів, батьків, студентів вищих навчальних закладів педагогічного, психологічного та соціального профілю, фахівців громадських організацій і широкого кола громадськості.

Ми всі хочемо та прагнемо миру, тож його потрібно не просто очікувати, а будувати. Будувати своєю роботою, поведінкою, ставленням до оточуючих, колег, близьких, до сім’ї та дітей. Тільки нашими спільними зусиллями ми зможемо його досягти! І хай цей навчальний посібник буде ще однією краплиною, кроком, зусиллям на шляху досягнення миру в Україні.

Послання на посібник: https://drive.google.com/file/d/0B6-31SVI3k3dTzRxWHJVbWdlRlU/view?resourcekey=0-xC7G7yk_c_VjP9jiIHrkpg

Що таке професійне  вигорання? 

Під синдромом професійного вигорання розуміють емоційне виснаження та спустошення, спричинене власною роботою. Він розвивається на тлі хронічного стресу, призводить до виснаження емоційно – енергетичних і особистісних ресурсів людини. Синдром професійного вигорання – це небезпечне професійне захворювання тих, хто працює з людьми: педагогів, лікарів, соціальних працівників, психологів.

Професія педагога вирізняється тим, що є безумовне спілкування з дітьми. Освітня діяльність не має фіксованого обсягу і загальноприйнятих критеріїв оцінки результативності, але потребує творчості, активного функціонування свідомості, постійної роботи над собою, удосконалення та поповнення знань, що часто призводить до емоційного перенапруження.

Ресурс Освіторія пропонує перевірити чи заряджена у нас "батарейка" за допомогою простого тесту: 

https://osvitoria.media/experience/test-perevirte-naskilky-zaryadzheni-vashi-batarejky/

Якщо маємо недостаньо сил, то можна виконати насутпні рекомендації для покращення ситуації:




Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Що робити під час Covid - 19

 

Для кого цей блог може бути корисним?

    У цьому блозі батьки та вихователі зможуть знайти корисну інформацію для себе.     Також ви матимете можливість залишити свої питання та пропозиції. Вчитися любити, вчитися бути добрими, треба з дитинства. Фрідріх Ніцше ( http://tsytaty.ukrayinskoyu.pro/dytynstvo.html )

ЦІКАВЕ ТА КОРИСНЕ ДЛЯ БАТЬКІВ

     КРИЗА ТРЬОХ РОКІВ: ЩО ЦЕ? Період раннього дитинства є важливим етапом у становленні та розвитку особистості. Цей період завершується кризою трьох років, або «кризою впертості», як часто називають це явище батьки. Проте чи буде дитина проявляти впертість затято, залежить саме від батьків. Дитина росте й розвивається, а отже змінюється її ставлення до предметів, самих батьків і їхніх вимог та правил. Третій рік життя називають критичним через системні зміни у психіці дитини, новий етап у формуванні її особистості, а не через зрослу вередливість, що найбільше дратує батьків. Зміни в поведінці дитини є лише зовнішнім проявом глибинних перетворень. Для того щоб поведінка малюка не сердила й не дратувала батьків, насамперед вони мають розуміти ті зміни, які з ним відбуваються, і приймати їх як обов’язкову умову його зростання. Кризовий період засвідчує один із важливих моментів розвитку дитини раннього віку — усвідомлення себе як окремої істоти, яка має власні бажання...